Neoflex sizin için ne yapabilir?


DENİZ TAŞIMACILIĞI VE BAĞLI HİZMETLER

Kapıdan kapıya hizmet paketinin aşamalarından olan konteyner rezervasyonu, ön taşıma, gümrükleme, deniz taşıması ve varış yerinde son taşıma ile ilgili her türlü organizasyon gereksinimlerinize en uygun şekilde yapılmaktadır.


Yukarıda söz edilen hizmetleri geniş acentelik ağımız sayesinde hem ithalatlarınız da hem de ihracatlarınız da verebilmekteyiz. Rekabet edebilir deniz navlunlarımızdan ve kara nakliyesi fiyatlarımızdan ve yüksek hizmet kalitemizden faydalanabilmeniz için talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır. Tedarikçileriniz ile adınıza iletişim kurarak gerekli tüm hizmetleri gereksinimlerinize en uygun şekilde sunmaktayız.

Acentelik Ağımız

Müşterilerimizin hizmetine sunduğumuz dünya çapında geniş bir acentelik ağımız bulunmaktadır. Dünyanın hangi limanı olursa olsun, acentelerimiz vasıtası ile her türlü desteği verebilecek ayrıcalıklı bir konumdayız.
Acentelerimiz aracılığı ile verdiğimiz seçkin hizmetler aşağıdaki gibidir.
- Konteynerin fabrikada dolumu için gerekli ön izinlerin alınması
- Boş konteynerin yükleyicinin fabrikasında dolum için pozisyonlandırılması
- Dolu konteynerin limana sevkiyatı
- Konteynerin gemiye yüklenmesi öncesi gümrük onaylarının alınması
- Gerekli durumlarda depolama
- İhracat/İthalat dokümantasyon hizmetleri
- Deniz navlun organizasyonu
- Yüklemeler ve istenen diğer yükleme evrakları konusunda yükleyiciye rehberlik etme ve danışmanlık.


FLEXITANK AKTARMA HİZMETİ

Acil bir durumda bir flexitanktan diğer bir flexitanka aktarma yapmak gerektiğinde tam donanımlı mobil teknik ekibimizle tüm Türk Limanlarında aktarma hizmeti verebilmekteyiz.


Aktarma için kullanılacak flexitank uluslararası standartlara göre üretilmiş olup kendi üretimimizdir.
Aktarma sırasında kullanılacak tüm ekipmanlar (pompa, hortum ve diğer bağlantı elemanları)size özel ekipmanlar olup, kontaminasyon riski taşımayacaktır.
Yukarıdaki hizmetlere ek olarak kara nakliyesi, liman hizmetleri, sızıntının sebebini belirleme amaçlı gözetim hizmeti ve boş flexitankın bertaraf edilmesi hizmetlerini de vermekteyiz.


FLEXITANKIN KONTEYNER İÇİNE YERLEŞTİRİLMESİ

Flexitankın konteyner içine yerleştirilmesi flexitank operasyonunun en önemli aşamasıdır. Yerleştirme sırasında en yüksek seviyede dikkat gösterilmelidir. Yerleştirme sırasında kullanılan malzemeler mukavemet değerleri en yüksek malzemelerden seçilmektedir. Kullanılan tüm malzemeler (kutu profil, MDF ve oluklu mukavva) ISPM 15 standartlarına uygundur.


Talebiniz üzerine flexitank destek sisteminin üzerine şirket logonuz basılabilmektedir. Bu uygulama şirketinizin imajını olumlu yönde etkileyeceği gibi, müşterinize verdiğiniz önemin de bir sembolü olacaktır.
Flexitankın konteyner içerisine yerleştirilmesi tam donanımlı ve eğitimli elemanlarımız tarafından yapılmaktadır. Yerleştirme işleminin bitiminden sonra, flexitank yerleştirilmiş konteyner doluma hazır bir şekilde fabrikanıza sevk edilmektedir. Size sadece dolum hortumunu flexitank vanasına bağlayıp ürününüzü doldurmak kalmaktadır.
Flexitankın konteyner içerisine yerleştirilmesi sırasında gösterilen maksimum dikkatin yanı sıra yerleştirme hatalarından kaynaklanan zararlara karşı ‘Mesleki Sorumluluk Sigortası’ poliçemiz bulunmaktadır.


FLEXITANKIN VARIŞ ÜLKESİNDE BERTARAF EDİLMESİ

Geniş acentelik ağımız sayesinde flexitankın varış yerinde tahliyesinden sonra, acentelerimiz boş flexitankı daha önceden belirlenmiş bertaraf etme depolarına sevk edeceklerdir. Bu hizmet sayesinde müşterileriniz flexitankın bertaraf edilmesi zahmetinden kurtulmuş olacaklardır.


Geri Dönüşüm

Polietilen yeniden kullanım için oldukça uygun bir malzemedir. Çevresel açıdan bakıldığında, polietilen çevre dostu bir madde olarak değerlendirilebilir. Polietilen termo plastic bir malzeme olup eritilerek başka ürünlerin imalatında defalarca kullanılabilir.

Yakarak Bertaraf Etme

Yakarak yok etme tercih edilen bir bertaraf etme yöntemidir. Boşaltılmış ve paketlenmiş olan flexitank yerel mevzuata, yasalara uygun ve akredite yakarak bertaraf etme merkezlerine sevk edilir.

Atık Depolama Alanında Muhafaza

Diğer bir bertaraf etme yöntemi ise atık depolama merkezlerine göndermek şeklindedir. Boşaltılmış olan flexitankın üzerindeki tüm vana ve flanşlar sökülür ve flexitank en büyüğü 1 m2 olacak şekilde kesilir. Kesim işleminden sonra yerel mevzuta, yasalara uygun işlem yapan ve akredite toplama merkezlerine sevk edilir.


Bertaraf etme maliyeti , flexitankın içerisindeki ürün cinsine ve flexitank içinde kalan ürün miktarına ve bertaraf edileceği ülkeye göre farklılık göstermektedir. Bu konuda daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.


İHRACAT-İTHALAT OPERASYON HİZMETLERİ

Herhangi bir Türk limanına (İstanbul, İzmir, Mersin, Gemlik, Gebze v.b.) gelen bir yükünüz varsa, liman operasyon hizmeti, transit gümrük aktarma hizmeti, yurt içi kara taşıması hizmeti, tahliyede teknik destek, boş flexitankın bertaraf edilmesi hizmetine ihityacınız varsa, lütfen bizimle irtibata geçiniz ve kaliteli hizmetimizden yararlanmanın keyfini varınız.


Türkiye’den diğer dünya limanlarına göndermeyi planladığınız yükleriniz ile ilgili olarak da geniş acente ağımız sayesinde , liman operasyon hizmeti, transit gümrük aktarma hizmeti, yurt içi kara taşıması hizmeti, tahliyede teknik destek, boş flexitankın bertaraf edilmesi hizmetlerini de gereksinimlerinize en uygun şekilde verebilmekteyiz.
Her zaman en iyi kalitede hizmet ve gereksinimlerinize en uygun işbirliği garantimiz altındadır.


YÜKLEME VE TAHLİYEDE TEKNİK DESTEK

Flexitank operasyonu konusunda 15 yılı aşan tecrübemizle, iyi eğitimli ve tam donanımlı teknik ekibimizle her türlü teknik desteği verebilmekteyiz.

İlk kez flexitank yüklüyorsanız ve teknik desteğe ihtiyaç duyduğunuzu düşünüyorsanız teknik ekibimiz gerekli donanımla tesislerinizde hazır olacaktır ve personelinize gerekli eğitimi verecektir. Dolum ve tahliye için personel istihdam etmek istemiyorsanız, ekibimiz sizin adınıza ihtiyaç duyduğunuz zamanda dolum veya tahliye operasyonunu en uygun şekilde yapacaktır.


Yukarıdaki hizmetlere ek olarak dolum için gerekli olan ekipman (dolum/tahliye pompası, dolum/tahliye hortumu ve bağlantı parçaları) ihtiyacınızı da karşılayabilecek donanıma sahip bulunmaktayız.
Geniş acentelik ağımız sayesinde yukarıda sayılan hizmetleri diğer dünya limanlarında da verebilmekteyiz. Yukarıda sözü edilen hizmetler flexitank operasyonunun en önemli aşamalarındandır. Kaliteli hizmetlerimizden yararlanmayı tercih etmeniz sizi rakiplerinizden bir adım ileriye taşıyacaktır.


TÜRK LİMANLARINDA YAPILACAK YÜKLEME VE TAHLİYE OPERASYONLARINA GÖZETİM HİZMETİ

Herhangi bir Türk Limanına (İstanbul, İzmir, Mersin, Gemlik, Gebze) flexitanklı bir yüklemeniz varsa ve flexitank ile ilgili gözetim ihtiyacınız varsa deneyimli ve eğitimli teknik ekibimizle hizmetinizdeyiz. Fotoğraflar ile desteklenen gözetim raporu en hızlı bir şekilde hazırlanarak adresinize gönderilecektir. Bu kalitede bir hizmetin size bedeli makul sınırlar dahilinde olacaktır.


Bilindiği üzere flexitanklı yüklemelerde gözetim flexitank operasyonlarında deneyimli olmayı gerektirir. Gözetim hizmetlerini aşağıdaki gibi sınıflandırabiliriz.
- Konteynerin flexitank yüklemeye uygunluğu ile ilgili Konteyner seçimi
- Yüklemede kullanılan ekipmanların (pompa, hortum ve bağlantı parçaları) steril olup olmadığı ve yüklenen ürüne uygunluğunun gözetimi.


Yukarıdaki hizmetlere ek olarak yüklenen üründen numune alma ve alınan numunelerin en güvenli bir şekilde adresinize gönderme hizmetimiz vardır.

Üretim ve güvenlikte
sertifikalı başarı


Ürünlerimiz